Pobočka Elánku

Ostřešany - Pardubice

Kdo je Elánek?

 

... je postavička s elánem do života, která kráčí vstříc novým dobrodružstvím.
... je moderní koncept vedení soukromých školek a jeslí, které vychovávají zdravé, schopné, kreativní a sebevědomé děti.
... děti naučí vše, co potřebují vědět a navíc nabízí angličtinu, hudební výchovu, výtvarku i sport.
... má skvělý tým lidí, kterému můžete bez starosti svěřit své děti a spolehnout se, že o ně bude výborně postaráno.

 

Nekroťte elán svých dětí, rozviňte ho!

 

 

Našim cílem je, aby děti s Elánkem objevovaly svět :)

 

 

 

Otevírací doba školky je 6:30 - 17:00 hod. 

 

Školka se nachází za potravinami COOP v Ostřešanech. Prostory nabízí velkou herní místnost, spací koutek, jídelnu, koupelnu a velkou vlastní zahradu, která se nachází v klidné části obce, dále od silnice. Vše bude nově a moderně vybavené.

Školka nabízí vlastní parkoviště a je dostupná do 10 minut jak z Pardubic, tak z Chrudimi.

Sázení kytiček

V pátek 22.03.2024 si s dětmi popovídáme o probouzení jara a zasadíme různé druhy kytiček do květináčů.

Velikonoční focení

20.03.2024 k nám do školky přijede paní fotografka, která vyfotí dětičky s kuřátky.

Karneval

Ve čtvrtek 8.2.2024 jsme si pro dětičky nachystaly karneval. Děti se můžou těšit na různé hry a kostýmy ostatních dětí.

 
* Tarify obsahují ceny za celý měsíc školkovného

V čem je Elánek lepší?

Sepsali jsme pro rodiče několik bodů, které Vám výhody naší dětské skupiny v rychlosti přiblíží.

 

 

Děti jsou pro nás vším

Každému dítěti se věnujeme s maximální možnou péčí a individuálně tak, aby se mu dostalo přesně to, co potřebuje. Staráme se o Vaše děti velkou část jejich života ve chvíli, kdy se chtějí rozvíjet a plně si uvědomujeme naši zodpovědnost a pomáháme jim v jejich rozvoji. Kvalita péče o děti je pro nás prioritou.

 

Vycházíme ze vzdělávacího plánu podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní zařízení v ČR, ale tím nekončíme. Klademe důraz na interaktivní, psychologické a pedagogické prvky pro komplexní a zdravý rozvoj dítěte.

 

 

Strava

Je pro nás důležitá správná strava z kvalitních surovin a pitný režim. To vše dětem zajistíme s ohledem na jejich alergie a individuální potřeby a požadavky.

 

 

Aktivity

Nabízíme dětem velké množství aktivit pro jejich vyvážený rozvoj. Mají od nás plnou podporu v tvůrčích činnostech, sportovních, ale například i v anglickém jazyce. Plno her a hraček je u nás samozřejmostí. U nás se prostě děti nudit nebudou, a navíc se v jednotlivých činnostech budou co nejvíce rozvíjet.

 

 

Bezpečná, moderní, zábavná

Maximální bezpečnost je pro nás samozřejmě prioritou. Školku jsme zrekonstruovali tak, aby byla pro děti naprosto bezpečná a moderní. Zařídili jsme úplně nové sociální zázemí i interiérové zařízení. Pro děti je připraveno krásné prostředí s dostatkem přírodního světla a spoustou hraček.

 

 

Venkovní zahrada

Čerstvý vzduch bereme vážně a s dětmi pravidelně chodíme na naši vlastní venkovní zahradu, která je v klidné části obce, daleko od silnice a sousedí pouze s dalšími zahradami. Děti mají dostatek klidu, prostoru i čerstvého vzduchu na malé vesnici.

 

 

Těšíme se na Vaše dotazy a přihlášky. Budeme také rádi za osobní schůzku a projednání dalších podrobností. Kontaktovat nás můžete na ostresany@elanek.cz, nebo na telefonu paní Lucii Korečkovou 734 442 191.

 

Je pro nás důležitá správná strava z kvalitních surovin a pitný režim. To vše dětem zajistíme s ohledem na jejich alergie a individuální potřeby a požadavky.

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 1 rok - 4 roky

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

0 / 20

Kdo se u nás o děti stará?

Lucie Ondráková

Jmenuji se Lucie, ale děti mi neřeknou jinak, než teto Lůco. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, VOŠ v oboru Sociální práce a sociální pedagogika a dále jsem si vzdělání doplnila kurzem Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Dětem se věnuji již od roku 2013, kdy jsem začínala jako instruktorka na příměstských táborech, později jako zdravotnice a vedoucí na letních táborech. Od roku 2017 pracuji jako chůva v dětské skupině a od července 2020 jsem se stala součástí Elánku. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Jsem vděčná, že mohu děti každodenně inspirovat a vytvářet jim podmínky pro jejich rozvoj, prožívat s nimi každou radost a být tu pro ně, když přijde trápení. Volný čas nejraději trávím s přáteli, v přírodě a cestováním.

Lucie Korečková

Ahoj, mé jméno je Lucie a jsem s Elánkem již 3 roky. Do jejich konceptu vzdělávání dětí jsem se na první pohled zamilovala a naprosto se ztotožňuji s myšlenkou individuálního a intenzivního přístupu k předškolním dětem. Právě proto jsem se rozhodla jít tímto směrem a věnovat se rozšíření školek i pro další děti. I ve školce v Ostřešanech můžete tedy očekávat profesionální přístup, zdravé stravování i zábavné kroužky, jak jste u školek Elánku zvyklí. Těším se na Vás i Vaše děti!

Petra Koblihová

Jmenuji se Petra a od mládí jsem se zajímala o vzdělávání a rozvoj dětí. Vedla jsem volnočasové kroužky se sportovním a výtvarným zaměřením. Pracovala jsem v mateřském centru, v dětských skupinách a hlídala děti v rodinách. Práce s dětmi mi dává smysl mým cílem je vést děti k samostatností, ohleduplnosti a hravou formou k jejich rozvoji osobnosti.

Andrea Prokešová

Mé jméno je Andrea a jsem maminkou dvou slečen. Při mateřské dovolené jsem si udělala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Práce s dětmi mě moc baví a velmi naplňuje. Volný čas nejraději trávím se svou rodinou v přírodě, ráda jezdím na kole a lyžuji.

Chcete umístit dítě do této školky, ale není volné místo?

Nechte nám kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile se místo uvolní!