Pobočka Elánku

Ostrava Moravská, Na Bělidle

E - Elán na každý den
L - Láska a ohleduplnost
Á - Á BÉ CÉ ukážeme
N - Neomezující prostředí pro rozvoj
E - Energie bez hranic
K - Kooperace mezi dětmi i tetami

 

Každé dítě je jedinečná osobnost. Nechte rozvinout jeho individualitu, kreativitu a zdravé seběvědomí nejenom doma, ale i v kolektivu dětské skupiny školky Elánek, která je umístěna v Moravské Ostravě.

 

 

Naše dětská skupina je pro 12 dětí ve věku od 1 do 6 let a pečují o ně 2-3 zkušené chůvy. Máte tak jistotu, že o vašeho potomka bude vždy dostatečně postaráno a zároveň bude mít zajištěný prostor i samo pro sebe. Osvojí si snadno školkový režim dne, spolupráci v kolektivu a denní pobyt venku je u s námi samozřejmostí. 

 

 

Vzdělávací program je rozdělen na několik menších časových bloků v průběhu dne a vychází z Plánu výchovy a péče školek a jeslí Elánek. Malé děti nejsou schopné udržet pozornost delší dobu, proto s nimi pracujeme častěji během dne, avšak kratší dobu. Děti v průběhu celého dne absolvují výtvarné, hudební a pohybové lekce. Program pro děti je vždy připraven v souladu s týdenním plánem, např. Doprava, Naše rodina, Letní radovánky, atd.

 

 

Probudíme v každém dítěti elán, ať je na svět připraveno!

 

 

Školka se nachází v 1.patře bytového domu . Prostory nabízí šatnu, toaletu pro děti, koupelnu, a 2 herní místnosti. Podle věku dětí je vždy připraven odpovídající denní program, aby vyhovoval schopnostem a dovednostem dětí. 

 

 

 

 

 

Dětská skupina zahájí svůj provoz 1.1.2022.

Provozní doba: 7:00 - 17:00 hod.

Naše DS je zapsána v rejstříku dětských skupin u MPSV.

Provoz DS je financována z Operačního programu Zaměstnanost.

Reg. č. projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_141/0017304

Provozovatel: Rozumbradi, dětská skupina, z.s.

* Tarify obsahují ceny za celý měsíc školkovného

 


  • Je možné k nám dítě umístit i jednorázově, cena docházky v tomto případě činí 300 Kč / den / dítě.
  • Hlídání nad rámec tarifu ve standardní provozní době je účtováno 300 Kč / den / dítě. 
  • Nabízíme možnost víkendové a večerní docházky. Nad rámec standardní provozní doby 7:00 - 17:00 je účtována sazba 200 Kč / hod / dítě.
  • Ceník neobsahuje stravné. 

Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku. 

Stravování bude zajišteno s ohledem na dodržení tzv. "spotřebního koše" - jedná se o sestavení jídelníčku pro děti tak, aby získaly všechny potřebné živiny pro vývoj. Více informací naleznete zde: https://www.msmt.cz/uploads/skolni_stravovani/Nutricni_doporuceni_MZ_ke_...

 

Samozřejmostí je celodenní pitný režim + přísun ovoce a zeleniny dle výběru.

 

Cena stravy pro celodenní docházku je 85 Kč/den/dítě (strava dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka + pitný režim + ovocná mísa po celý den).

Cena stravy pro půldenní docházku je 65 Kč/den/dítě (strava svačinka, oběd + pitný režim + ovocná mísa po celý den).

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 1 rok - 4 roky

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

1 / 12

Kdo se u nás o děti stará?

Míša

Jmenuji se Michaela. Práce s dětmi mě naplňuje a těším se na každý den s nimi. Vystudovala jsem sociální pedagogiku na vyšší odborné škole a měla jsem příležitost působit jako vedoucí na táboře. Ráda pomáhám dětem objevovat svět a těším se na další společné zážitky!

Terka

Ahoj jmenuji se Tereza. Absolvovala jsem kurz chůva pro děti v dětské skupině a nyní dokončuji studium na VOŠ předškolní pedagogiku. V minulosti jsme pracovala jako vychovatelka v družině, asistentka na ZŠ, ale časem jsem zjistila, že nejblíže mi jsou malé předškolní děti a rozhodla se věnovat jim. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje. Doufám, že děti ve školce podpořím v jejich růstu a budou se těšit na každý den plný aktivit :). V osobním životě ráda sportuji, čtu, trávím čas s rodinou a v přírodě.