Pobočka Elánku

Slavičín

Slavičín 76321, Mladotické nábřeží 848

Ve Slavičíně dne 2.11.2020 byla otevřena nová moderní školka Elánek. Prostory pro dětskou skupinku (12 dětí) se nachází přímo v centru města Slavičín, kde už jsou připraveny místnosti pro hraní a odpočinek dětí, kuchyňka pro výdej jídla. 

 

Do naší školky je možné přihlásit děti na jakýkoliv počet dní v týdnu. Přijímáme děti již od 2 let! Nabízíme provoz od 6 do 18 hodin a během té doby můžete využít hlídaní ditěte včetně veškerých aktivit. Taky je možné po předchozí domluvě hlídaní mimo provozní dobu školky. Každý týden je zaměřený na poznání světa kolem nás. Od listopadu 2020 byla zahájena výuka angličtiny. Pro zlepšení tělesné kondice dětí, probíhá cvičení s fitness instruktorem a to všechno je zaměřené na rozvoj správného držení těla dítěte. Každý týden máme i zábavnou vědu, kde provádíme různé pokusy.  Raz za měsíc probíhá i canisterapie.Samozřejmností jsou výlety po zajímavých místech v okolí. 

 

Provozovatel dětské skupiny: AP school z.s.                                                                                                                                                       Naše DS je zapsána v Evidenci dětských skupin u MPSV.
Sídlo provozovatele: Lužné 1011, Luhačovice 763 26                                                                                                                                      Provoz DS je financován z Operačního programu Zaměstnanost.
Kontaktní osoba: Dr.Alena Potapenko                                                                                                                                                                  Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0015417
Zahájení provozu DS: 1.11.2020
 

zima ve Slavičíně

zima ve Slavičíně

Hezké Vánoce a Šťastný Nový 2021 rok!

Hezké Vánoce a Šťastný Nový 2021 rok!

Ceny za celý měsíc školkovného:
změna od 1.7.2022
Děti do 3 let*                                Dětí  od 3 let
6:30 - 14:30                                  6:30-14:30
1 den v týdnu  1700 Kč                        1 den v týdnu 2000 Kč
2 dny v týdnu 2500 Kč                       2 dny v týdnu 2700 Kč
3 dny v týdnu 3200 Kč                     3 dny v týdnu 3500 Kč
4 dny v týdnu 3700 Kč                  4 dny v týdnu 4200 Kč
5 dny v týdnu 4000 Kč                5 dny v týdnu 4500 Kč

 

+hlídaní nad rámec tarifu 100Kč/hodina
+200 Kč hlidaní mimo otevřivací dobu 
Cena stravování (změna od 1.7.2022):
Celý den (svačina, oběd, svačina) 90 Kč
Pul den (svačina, oběd) 70 Kč
Pouze svačina 25 Kč

 

* Do 31.8., které následuje po 3. narozeninách dítěte, tedy přechod na ceník „Děti od 3 let“ vždy pouze od 1.9., které následuje po 3. narozeninách

 

Každé dítě je výjimečné a snažíme se tu výjimečnost v něm podpořit.

 

Ve Slavičíně nově nabízíme hlídání dětí. Prostory jsou po celkové rekonstrukci – herna pro děti, místnost k odpočinku a stravu. Město Slavičín nabízí úžasné prostředí pro procházky. V blízkosti školky se nachází park, hřiště a pěší zóna. Ve školce je maximálně 12 dětí, v průměrném věku od 2 do 6 let. O děti se starají skvělé tety. Mezi nimi jsou i asistentky pedagogů s dlouholetou zkušeností. Parkovací místa se nachází přímo vedle školky a slouží ke klidnému předávání dětí. Jsme tu pro Vás každý všední den od 6 do 18 hod. Po domluvě jsou možné i jiné časy hlídání. Pro bezpečnost Vašich dětí vstup do prostoru školky je monitorován kamerovým systémem.

Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat na tel. č. 773 529 655 – Dr. Alena Potapenko

Nově obědy pro dětí v naší školce zajištujeme od Penziona Topas, který má v Brumově-Bylnici dlouholetou tradici. Kde se snaží gastronomii posouvat stále kupředu. Vaří z poctivých a kvalitních surovin. Maso dováží jen z lokálních farem. Vyhýbájí se umělým dochucovadlům a vývary vaří z kvalitního masa a zeleniny. Nabídku obědů dělájí tak aby si každý našel to své. Od zdravých salátů, přes českou klasiku až po výborný hospodský řízek.

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 2 roky - 4 roky

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

0 / 12

Kdo se u nás o děti stará?

Alena Potapenko

Ahoj, jmenuji se Alena. Vystudovala jsem medicínu, ale vždy jsem toužila po práci s dětmi. Proto jsem se jednoho dne rozhodla, že chci na tvářích dětí vytvořít úsměvy. Tím, že si otevřu školku kam dětí budou rády chodit. Koncept školek Elánek mě velice zaujal a proto jsem se rozhodla, že se k nim přidám. Rozšířila jsem svoje znalosti o další oblast. A to je výchova dětí v rámci rekvalifikačního kurzu: Chůva pro dětí do zahájení povinné školní docházky. Nadále pokračuji ve vzdělávání v této oblasti.

Chcete umístit dítě do této školky, ale není volné místo?

Nechte nám kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile se místo uvolní!