Pobočka Elánku

Chudčice

Chcete pro své dítko jen to nejlepší? 

Elánek Chudčice je dětská skupina, která dětem nabízí bohatý program s láskyplným přístupem

Prostory nabízí dvě herní místnosti, spací koutek, jídelnu, koupelnu a vlastní zahradu. Nedaleko školky se nachází veřejné parkoviště, které slouží ke klidnému předání či vyzvedávání dětí. 

Ve školce se o max. 12 dětí starají dvě (až tři) skvělé tety.

Děti přijímáme po celý rok. Doporučený věk od 2 let.

Školkovné zahrnuje:

- veškerý výtvarný a didaktický materiál 

- extra aktivity (divadlo, výlety, apod.)

- narozeninové oslavy (zajištěno je občerstvení včetně dárku)

- fotodokumentaci

- veškeré ložní prádlo včetně praní

- provozní dobu i o prázdninách

Našim cílem je, aby děti s Elánkem objevovaly svět :-)

 

Proč dát Vaše dítě do Elánku?

 • Naším cílem je rozvíjet osobnost samostatného, sebevědomého a tvůrčího jedince.
 • Dbáme na vyváženou stravu, pitný režim, dostatek pohybu, čerstvého vzduchu, podpůrných aktivit a vzdělání.
 • Dětem nabízíme výchovné a vzdělávací aktivity, zaměřujeme se na výuku cizích jazyků. Stále je však ve školce dostatek času na hry a zábavu, které děti v tomto věku nejvíce potřebují. 
 • Vzdělávací plán vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní zařízení ČR a je doplněn o interaktivní, psychologické a pedagogické prvky pro rozvoj dětí.
 • Holky (tety) z naší školky, které pečují o Vaše děti, jsou profesionálky. Všechny mají pedagogické, sociálně-zdravotní vzdělání, či absolvovaly program „Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky“ a především mají silnou motivaci, zodpovědnost a lásku k dětem.
 • Na jednu pečující osobu připadá max. 6 dětí, což zaručí maximálně individuální přístup.
 • Naše prostory jsou plně přizpůsobené potřebám dětí. Máme i vlastní zahradu, kde si děti můžou hrát, ale zároveň si i vypěstovat vlastní zdravou zeleninku či bylinky.

Provozní informace:

 • otevírací doba: 7:00 - 16:00, případně 16:00 - 17:00 možnost využití zájmových odpoledních aktivit
 • příchod do školky: 7:00 - 9:00
 • docházka: 5 dnů v týdnu
 • maximální počet dětí ve skupině: 12
 • vždy min. dvě pečující osoby
 • ideální pro děti od 2 let (nutné standardní očkování)

 

V případě zájmu o docházku v Elánku Chudčice nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás :-)

Správná strava z kvalitních surovin a pitný režim jsou pro nás důležité. To vše dětem zajistíme.

Skladba jídelníčku je pestrá a odpovídá požadavkům zdravé výživy. Snahou je v dětech pěstovat návyky k zdravému životnímu stylu.

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 2 roky - 3 roky

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

0 / 12

Kdo se u nás o děti stará?

Kristýna

Jmenuji se Kristýna a s dětmi pracuji od roku 2015, kdy jsem začala dělat vedoucí na dětském táboře. Práci s dětmi jsem si zamilovala, a tak jsem si doplnila vzdělání kurzem Chůvy pro děti v dětské skupině a také kurzem první pomoci. Praxi jsem získala v dětské skupině Montessori ve třídě 2-3 letých dětí. Mám 5letou dceru, se kterou ráda aktivně trávím čas, ráda jezdím na koni a maluji. U dětí se snažím rozvíjet jejich pohybovou aktivitu a samostatnost.

Denisa

Jmenuji se Denisa a s dětmi pracuji od roku 2017. Vystudovala jsem SŠ obor sociální činnost, SŠ obor předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ Sociální pedagogika a poradenství. Své vzdělání jsem doplnila kurzem Logopedického preventisty, kurzem Chůvy pro děti v dětské skupině a také kurzem První pomoci. Praxi jsem získala v MŠ Montessori, ve dvou dětských skupinách, a také jsem hlídala děti v domácnostech. Ráda se sebevzdělávám, čtu knihy, maluji, cestuji, sportuji a trávím čas s přáteli a s rodinou. S dětmi ráda tvořím, zpívám, tančím...Ovládám základy hry na klavír a kytaru. Děti se snažím vést k samostatnosti a podporuji jejich individualitu.

Aneta

Jmenuji se Aneta a s dětmi pracuji od roku 2018. Vystudovala jsem SŠ obor sociální činnost a od září 2023 nastupuji na dálkové studium Předškolní a mimoškolní pedagogiky. Vzdělání jsem také doplnila kurzem Chůva pro děti v dětské skupině a kurzem První pomoci. Praxi jsem načerpala ve dvou dětských skupinách a také hlídáním v domácnostech. Aktuálně pečuji o ročního synka a v Elánku v Chudčicích se s Vámi budu setkávat jako náhradní teta. S dětmi ráda tvořím, zpívám a hraji si. U dětí podporuji samostatnost a budu se snažit, aby si děti každý den ve školičce naplno užily. Ve svém volném čase ráda cestuji, trávím čas s přáteli a rodinou.

Alena

Jmenuji se Alena a vystudovala jsem obor sociálně-správní činnost, absolvovala jsem masérský kurz dětí a kojenců a kurz první pomoci. Rok jsem pracovala v Německu jako au-pair a hlídala děti v domácnostech. Ráda tvořím, maluji a chodím do přírody.

Chcete umístit dítě do této školky, ale není volné místo?

Nechte nám kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile se místo uvolní!