Pobočka Elánku

Hořovice - zelená

Otevřeno od 1. 11. 2020.

Školkové prázdniny:
1.7.2024 - 12.7.2024
25.10. 2024
15.11.2024
23.12.2024 - 31.12.2024

 

Každý všední den od 8:30 - 15:00 hod.

(možnost zájmových aktivit 7.30 - 8.30 a 15.00 - 17.00)

 

 

 

 

 • Zázemí máme ve zcela nových prostorách v 1.patře nad kavárnou Bistro-Vino-Caffe Zahrádka.
 • Přijímáme děti od 1 roku a děti od nás mohou jít až do školy.
 • Maximalizujeme pobyt venku za každého počasí, venku nás s dětmi nejčastěji potkáte v Remízku, v Panské zahradě, v zámeckém parku nebo v lesoparku Dražovka. 
 • Kapacita skupiny je 12 dětí, minimum jsou 2 tety na skupinu.
 • Zakládáme si na zdravé stravě, kterou mají děti rády a naše na míru sestavené jídelníčky splňují výživové normy pro dané věkové kategorie.
 • Program: pobyt venku 2x denně za každého počasí, individuální adaptace, cvičení s fyzioterapeutem, sokolské cvičení, jóga pro děti, zpívanky a tanečky, logopedické říkanky a písničky, angličtina, divadlo, výlety na poníka a za kulturou, péče o vlastní zahrádku, víkendové přespání v dětské skupině a spousta dalších nadstavbových akcí pro děti.
 • Přibíráme nové děti po celý rok, pokud to dovolí kapacity.
 • Pečujeme o děti nepřetržitě celý rok kromě státních svátků. Školka bude v roce 2023 zavřená v termínech:
  24.7.2023 - 4.8.2023
  1.9.2023
  27.12.2023 - 29.12.2023

 

U nás v Elánku s námi děti objevují svět. 

 

Kdo se v Elánku stará o děti?

 

 

V naší dětské skupině mají tety následující vzdělání:

 •  Pedagogické
 •  Zdravotnické
 •  Složená odborná profesní zkouška kvalifikace chůvy pro děti v dětských skupinách při MŠMT - obdoba maturitní zkoušky.

 

 

O jak staré děti pečujeme?

 

 

- Pečujeme o děti od 1 roku do 6 let. 

- Od 8.30-15.00 organizujeme děti do 3 tříd, kdy každá se zaměřuje na specifické období dětí a má tomu uzpůsobený program a rozvojové aktivity.

 • Zelená třída - pro naše nejmenší od 1 roku. Počítáme s tím, že se u nás děti mohou učit teprve chodit a objevovat svět, takže máme veškeré zázemí v podobě různých druhů postýlek, nosítka, přebalovací pulty, dvojkočárky na procházky a hračky zaměřené na rozvíjení jemné motoriky a vnímání u nejmenších.
 • Žlutá třída - to jsou naši odrostenci, přibližně 2-3 roky, kteří například se již aktivně učí na nočník/záchod a už jsou zvyklé na tety a pravidelný chod školky. Zde se mimo jiné zaměřujeme na sebeobslužnost, rozvíjení komunikace a uchopení si základních pravidel slušného chování.

 

Co s dětmi děláme?

 

Máme na celý školní rok nachystané týdenní témata dle plánu výchovy a péče a hodně nás baví nadstavbové aktivity, kvůli kterým jsme často vyhledáváni. Patří mezi ně hlavně:

 

 • Návštěva statku Hejdov a jízda na ponících
 • Výlety do okolí např. na hrad Točník, Zvířátkov OlešnáMedvědárium Beroun
 • Tématické návštěvy např. Zkoumání lesa s panem Hajným, Hasičská stanice
 • Pravidelná Divadelní představení a návštěvy městské knihovny v Hořovicích
 • Cvičení s fyzioterapeutem
 • Tématické celodopolední putování Dražovkou
 • Dentální prevence dětí v dětských skupinách
 • Odpolední akce pro naše školkové děti s rodiči 

A mnoho dalšího :-)

 

Naše projekty:

 

Angličtina
V každodenním programu se najde prostor pro pár slůvek angličtiny. Nejjednodušší je s dětmi začít formou demonstrace, praktické ukázky objektů a začít pojmenovávat. Děti poté už sami spojují slova a v rámci našich témat se učíme aktuální slovíčka a zpíváme anglické písničky. 
​Vše je formou hry a děti si tak vytvářejí již od mala povědomí o jiném jazyku.

 

 

Logopedický kroužek
Víme jak důležité je u dětí rozvíjet jejich řečové schopnosti a proto se v každodenním programu věnujeme i tématu logopedické prevence u dětí. S dětmi cvičíme správné postavení mluvidel podle logopedických příruček zábavnou formou básniček, písniček a emotikony :-)

 

 

Se Sokolem do života
Metodika, která je pro projekt zpracovaná, vychází ze sokolského cvičení a mnohaleté praxe cvičitelek v oddílech pro předškoláky a rodiče a děti. V současné době je metodický materiál, který pedagogové dostávají v rámci projektu k dispozici, jedním z nejlépe zpracovaným materiálem osnov pro TV, který v naší republice máme. Tělesná výchova v naší školce je založená na filozofii Sokolské všestrannosti.

 

 

Dětská jóga
Dětská jóga je speciálně upravená, proto se značně liší od jógy pro dospělé. Liší se výběr cviků, prováděná dynamika a celková atmosféra, lekce musí být zábavná a hravá. Cvičením jógy se děti učí poznávat lépe své tělo a uvědomovat si jeho jednotlivé části. Dětská jóga má dokonce i vliv na lepší spánek, soustředění, rozvoji fantazie a učí úctě k sobě samému, ale i k okolí.Lekce jógy u nás vedeme zábavnou a hravou formou.

 

 

 

Sledujte nás v galerii a na www.facebook.com/ElanekHorovice

Otevřít mapu a

ROZLUČKOVÝ DEN 30.8. 2024

Za chvilku je tady září a bude zase spousta změn. Odejdou nám kamarádi, bude to náš velký den. Vzpomínat se bude na zážitky, na každý společný strávený čas. My jsme navždy kamarádi, i když se tu nesejdeme. Léto už je zase fuč a je potřeba i náš poslední den prožít naplno. 

 

ZMRZLINOVÝ DEN 21.8. 2024

K létu jednoznačně patří zmrzlina. Společně si užijeme procházku za skvělou zmrzlinou. Ochutnáme různé druhy zmrzlin a prožijeme den plný zábavy. 

 

PIKNIKOVÝ DEN 7.8. 2024


Každý z nás donese nějakou tu oblíbenou dobrůtku a vyrazíme do přírody. Navzájem ochutnáme, co kdo přinesl a užijeme si krásný slunný den.

Prosíme rodiče o něco maličkého na zub, co by přispělo do společného piknikového košíčku.

V případě špatného počasí přesuneme piknik na další příznivý den. 

 

TANEČNÍ DEN 24.6. 2024

Den plný tance a zábavy! 

Písničky a pohybové básničky, které dobře známe. 

Novinky nás také čekají. 

 

 

POSLEDNÍ ČARODĚJNICKÝ REJ 30.4. 2024

Děti se mohou proměnit na strašidelné čarodějky a čaroděje. Oslavíme společně poslední rej, namalujeme si obličeje, uvaříme lektvary a odletíme na koštěti daleko před každým plamenem.

DEN ZEMĚ 22.4. 2024

Nezapomeneme na celosvětově významný Den Země. Připomeneme si, proč je důležité pečovat o naši planetu a jak přispívat k tomu, abychom si naši milovanou Zemi nezničili.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 17.4.2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

MEZINÁRODNÍ DEN ZDRAVÍ A ZUBNÍ PREVENCE 8.4.2024

Ukážeme si, jak pořádně čistit zoubky, kdy je čistit a jak se o ně starat. Ukážeme si, jak správně umýt ruce. Připomeneme si pomocí her správné hygienické návyky.

VELIKONOČNÍ DEN 25.3.2024

V tento den se děti seznamují s tradicemi v době velikonočních svátků, jak se dříve slavily a co je pro ně typické. S dětmi si ukážeme zvyky, které se dříve dodržovaly během velikonoční doby pomocí demonstračních obrázků, knih a předmětů (pletení pomlázky, barvená vejce, doba, kdy se rodí mláďata). 25.3. 2024

JARNÍ PROCHÁZKA 13.3. 2024

Jarní stezkou se dozvíme, co vše se na jaře probouzí. Jak nám začíná rozkvétat příroda, rodí se mláďata a jak se nám mění počasí. Tematickými kartičkami a úkoly se vše naučíme zábavnou formou.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 4.3. 2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

ZÁCHRANÁŘ VE SKUPINCE 1.3. 2024

Pomocí veselých scének s medvědem a plyšovou sanitkou, nás záchranář Marek Hylebrant naučí, jak a kdy se volá 155 a jak pomoci někomu při úrazu. Kamarádi ze Žebrácké skupinky nás pozvali na návštěvu. Proto, je třeba vyrazit brzy. Sraz ve DS bude nejdéle 8.15 v zelené třídě. Děti s sebou do batůžku dostanou pití, svačinu a bačkůrky.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 21.2. 2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci, rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

Valentýnské dopoledne v Elánku 14.2.2024

Zažijeme Valentýnské dopoledne v naší školce. S dětmi si uděláme tvořivé dílničky, kde budeme vyrábět valentýnky, které následně děti budou moci rozdat rodičům nebo svým školkovým láskám.

CENÍK PLATNÝ od 1.9.2024

Dětská skupina Elánek Hořovice

 

Každý den od 7:30 - 16:00 hod.

 

Tarif 7.30-16:00 *

Děti do 3 let**

Děti od 3 let

Dny v týdnu

Měsíční cena v Kć

Měsíční cena v Kć

5 dní

5.000,-Kč

8.000,-Kč

4 dny

4.900,-Kč

7.000,-Kč

3 dny

4.800,-Kč

6.500,- Kč

2 dny

4.200,-Kč

5.500,-Kč

* Ceny obsahují Tarif za celý měsíc při docházce ve schématu 2-5 dní v týdnu. Předávání dětí 7.30-8.30/14.30-15.30.

** Do 31.8., které následuje po 3. narozeninách dítěte, tedy přechod na ceník „Děti od 3 let“ vždy pouze od 1.9., které následuje po 3. narozeninách.

 

Stravné

140,- Kč / den 

   

Individuální péče / jednorázové hlídání

250,- Kč/ hod

Pozdní vyzvednutí po domluvě

100,- Kč/ 30 min

Pozdní vyzvednutí bez domluvy

400,- Kč poplatek

 

Vysvětlivky:
Tarif – základní školné, cena za Program, péče o dítě předškolního věku dle zákona 247/2014 Sb.
Stravné – dopolední přesnídávka, ovoce, oběd, odpolední svačina, zelenina, pitný režim po celou dobu pobytu.


Individuální péče, Jednorázové hlídání – v případě, že Dítě nemá Tarif, nebo využije den nad rámec Tarifu. Dítě do 3 let v maximální možné úhradě od rodičů dle zákona.


Pozdní vyzvednutí dítěte bez omluvy – v případě, že bez předchozí domluvy a smluvené ceny nevyzvedne Rodič Dítě včas po skončení tarifu.


Příklad:
Dítě má 4.9.2022 3 roky a bude chodit do Elánka od 1.9.2024 na 2 dny v týdnu od 7:30-16:00.
4.200,- Kč – Ceník pro dítě mladší 3 let, tarif 2 dny v týdnu, konkrétně pondělí, středa.
1120,- Kč – Stravné (za každý den dle tarifu, 4x pondělí, 4x středa, celkem 8x)
Celkem za měsíc 5320,- Kč.


Cena za objednané služby z příkladu je konečná a obsahuje náklady za péči o dítě v dětské skupině v rozsahu 8
hodin (školné), stravné.

 

Hlavním mottem Elánku je: „aby s námi děti objevovaly svět!“

 

Dětská skupina je pro děti ve věku 1 – 6 let, máme kapacitu 12 dětí a provoz je od 8.30 do 15.00 hod (zájmové aktivity 7.30-8.30 a 15.00-17.00). Kromě programu dětské skupiny a zájmových aktivit, nabízíme i služby individuálního hlídání dětí v prostorách dětské skupiny.

 

Poslání:

 

Vytváříme co nejpřirozenější přechod mezi rodinou a státním školstvím České republiky. Nabízíme rodinné prostředí, individuální přístup, milé a kvalifikované tety, které se s dětmi učí sebeobsluhu a vytváří bohatý program na všeobecný rozvoj dětí a poskytují jim prostor pro aktivní seberealizaci s důrazem na jejich psychické a fyzické zdraví.

 

Vize: 

 

Elánek děti všestranně rozvíjí. Respektují se týdenní témata, která pak děti provází v každé oblasti rozumové, tělesné, ekologické a estetické výchovy, jako je například hudba, sport, výtvarná výchova, cizí jazyky, výlety, zajištěný doprovodný program, rozvoj fantazie, pozornosti, socializace, verbálních schopností, sebeobsluhy atd.

 

Hodnoty: 

 

Elánek staví na hodnotách: tolerance, respektu, soudržnosti, bezpečí, důvěře, trpělivosti, zodpovědnosti a porozumění.

 

Postoj k výchově a péči: 

 

Elánek se řídí principy lidskosti, individuálního přístupu a zdravého selského rozumu s inspirací napříč výchovnými směry ve vztahu ke konkrétním dětem a situacím.

 

Metody práce s dětmi: 

 

Mezi metody se řadí především učení hrou, učení nápodobou, podpora pohybových dovedností, podpora rozvoje poznávacích procesů, her a cvičení podporující přirozený rozvoj řeči u dětí a principy vycházející z Rámcového vzdělávacího programu vydaného MŠMT.

 

V Elánku Hořovice nabízíme dětem tyto hlavní bloky aktivit:

 

 • co nejvíce času trávíme s dětmi venku na čertsvém vzduchu - za každého počasí 
 • pohybové aktivity sestavujeme na základě principů dětské jógy a sokolské všestrannosti
 • pomáháme dětem s rozvojem řeči a angličtiny
 • provázíme děti při tvoření, rozvoji fantazie a spontáních hrách
 • rádi s dětmi zpíváme, tančíme a hrajeme divadlo
 • budujeme vztah dětí k přírodě a životnímu prostředí
 • bereme děti na tématicky zaměřené výlety (návštěva na statku, hasiči, hajný, divadlo atd.), nebo organizujeme nadstavbový program u nás ve školce (canisterapie, návštěva fyzioterapeuta, ptáčníci, kouzelník, atd.)
 • úzce spolupracujeme s rodiči a pořádáme společné akce pro rodiče s dětmi v rámci dětské skupiny
 • dbáme na neustálé vzdělávání našich tet

Každý měsíc dostávají rodiše na email konkrétní plán aktivit.

 

Prosíme rodiče, aby děti vodili do školky a vyzvedávali je podle následujího rozvrhu:

 

Program:                  Přivedení            Vyzvednutí

Celý den                   08:30 - 09:00      14:30 - 15:00

Zájmové aktivity       07:30 - 09:00      14:30 - 17:00

Zakládáme si na zdravém životním stylu, jehož nedílnou součástí jsou zdravé stravovací návyky.

 

U nás:

 

 • podáváme pestrou a rozmanitou stravu, bohatou na ovoce a zeleninu,

 • jídelníček obsahuje přiměřené množství celozrnných potravin, mléčných výrobků, ryb a drůbeže

 • naše na míru připravené jídelníčky splňují výživové normy pro dané věkové kategorie

 • jídla jsou podávána 3x denně: dopolední přesnídávka, oběd, odpolední svačina

 • jídla jsou připravována jen na základě kvalitních potravin a zdrojů bílkovin, sacharidů a vlákniny: drůbeží a rybí maso, luštěniny, cereálie, ovoce, zelenina, mléčné výrobky

 • děti nedostanou sladkosti ani slazené nápoje, jídla nekořeníme

 • dodržujeme správný pitný režim

 

 

Více o cenách na http://elanek.cz/horovice/cenik

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 1 rok - 6 let

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

5 / 12

Kdo se u nás o děti stará?

Dagmar Hrabáková

Jmenuji se Dagmar Hrabáková. Pocházím z velké rodiny, kde jsem od malička byla vždy v obklopení jak mladších, tak starších dětí. Po základní škole jsem se vydala do Plzně na Integrovanou střední školu živnostenskou obor Ekonomika a podnikání. Po úspěšném odmaturování tomu osud chtěl jinak a moje cesty vedou spíše směrem k dětem. Zhruba od deseti 10 let pomáhám se svými třemi sourozenci naší mamce pořádat dětský maškarní ples, kde máme účast od 60 až po 90 dětí každý rok. Vymýšlíme jim různé aktivity a soutěže a vyhlašujeme nejlepší masky. Ani takto velká účast mě neodradila od toho pracovat s dětmi, ba přímo naopak. Děti mám ráda, baví mě s nimi pracovat a vidět, jak se každý den posouvají o krok dál. Od svých 17 let pravidelně hlídám děti svým kamarádkám i přes noc a dělám to tak, jak nejlépe dovedu, aby byly spokojené především děti, ale i rodiče. Proto si ráda doplním vzdělání a ráda se budu starat o Vaše děti. Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M)

Barbora Mikulová

Jmenuji se Barbora Mikulová. Jsem máma dvou slečen a jednoho raubíře. Pocházím z Prahy, ale tady na Hořovicku žiji už čtrnáct let. Volný čas trávím u koní, s dětmi v přírodě nebo kolem aut. Práce s dětmi mě moc baví i v Sokole, kde již několik let vedu cvičení pro nejmenší. - Maturita : obor veřejnosprávní činnost - Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M) - Akreditace Dětské jógy - Certifikovaný cvičitel všestranosti v Sokole

Tereza Hošťálková

Jmenuji se Tereza Hošťálková a sama jsem maminkou jedné malé slečny. Vystudovala jsem střední grafickou školu - obor polygrafie, ale práce v tomto oboru mě nenaplňovala. Ba naopak při práci s dětmi se mi dostává upřímné radosti a naplnění. Největší odměnou je pro mě úsměv a nadšení dětí, které skrze práci s nimi mohu zažívat. Ve volném čase ráda maluji, tvořím a těším se, jak si tuto aktivitu zprostředkujeme s dětmi během programu. Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M)

Barbora Hlavsová

Jmenuji se Barbora Hlavsová, vyrůstala jsem v Cerhovicích, v rodině, kde na prvním místě vždy byly děti. Moje maminka pořádala tábory pro děti, kdy v průběhu let jsem se k ní mohla přidat. Spolupracovaly jsme s místní základní školou a to jako projekt Senior versus Junior, vyráběli jsme k různým příležitostem (Velikonoce, Vánoce, příchod jara či zimy…) učili se vařit, péct, povídali jsme si o životě, a to vše již od útlého dětství. Dostala jsem příležitosti pracovat s dětmi, a proto jasná volba střední školy byla pedagogická. Pak následně práce v Elánku, která mě díky zkušenostem zcela naplňuje. Jelikož už mám doma také svého malého parťáka, o to víc se mi otevřel dětský svět. Více jsem porozuměla dětským potřebám a lépe si nyní dokážu poradit s dětským pláčem i radostmi. Střední pedagogická škola - Pedagogické lyceum

Marcela Benetková

Jmenuji se Marcela a jsem taková elánkovská babička. Pracovat ve školce bylo vždy mým snem a konečně jsem se k tomu dostala. Děti mě provází celým mým životem. Spousty rodičů, kteří k nám do školky vodí děti, jsem poznala už jako miminka v porodnici, kde jsem v Hořovicích 40 let pracovala. Ale to mi nestačilo a chodila jsem vždy ještě k tomu pomáhat hlídat děti do rodin. - zdravotní sestra

Co o nás říkají rodiče?

Elánek naplňuje všechny mé představy o tom, jak by měl vypadat ideální přístup k dětem. Oba synové chodí od prvních dnů do školky s nadšením a s úsměvem, na tety se moc těší a oba se stále ve školce učí spoustu nových věcí. Nemohu se jim ani divit, když každy týden na děti čeká atraktivní program plný her, zpívání, výuky angličtiny, či zajímavých výletu, a to vše s tetami, které svou práci dělaíi s láskou a nadšením. Děkuji Elánku, že mohu bez výčitek a dětských slziček chodit do práce, neboť mé děti jsou spokojené.

Paní Zuzana C.

Anička začala chodit do Elánku ve 14 měsících, z důvodu mého částečného návratu do práce. Velmi nás překvapilo, jak se tety zajímaly o režim Aničky doma, kdy a jak usíná, jak chodíme ven, co má ráda a co ne. A ačkoliv jsme měli obavy, jak to vše zvládne, adaptace probíhala skvěle. Velkou zásluhu na tom měla i otevřenost tety Dennie a tety Klárky, díky nimž jsme vždy věděli, jak den v Elánku probíhal. Dokonce od prvního dne Anička ve školce spinká, a to i přesto, že doma s usínáním bojujeme dodnes.Teď je to už půl roku a Anička už zdaleka není ve školce nejmladší. Nám jako rodičům se líbí, že každý den chodí tety s dětmi ven, oceňujeme doplňkové aktivity jako fyzio, výlety a kvalitní a pestrou stravu. Ze všeho nejvíc nás ale těší, že Anička odchází do Elánku s radostí. Týme Elánku, velké díky!

Paní Stáňa H.

Určitě mohu hořovický Elánek doporučit. Pro mámu i dítě je to první vykročení do neznámého prostředí bez rodiny těžké, ale přístup "tet" byl opravdu individuální a pečlivý. Po nástupu mi posílaly tety fotky, abych věděla, jak dcera den ve školce zvládá. Pamatuji si, jak hned první odpoledne Malvínka doma uklízela po všech talířky ze stolu tak, jak to dělala s ostatními ve školce. Po několika týdnech bylo vidět, jak dceru chození do Elánku posouvá - např. v návycích při oblékání, obouvání, a také se úplně rozmluvila. Veškeré nadstavbové aktivity byly moc fajn a dcera se na ně vždycky moc těšila. Přeji Elánku co nejvíce elánu do jejich práce :)

paní Radka H.

Pro naší Viky je Elánek prvním místem v životě, kde se potkala se svými vrstevníky a získala kamarády mezi dětmi i mezi tetami. Do Elánku v Hořovicích chodí moc ráda. Nejraději má tetu Nikču a Světlanu. Každý den nám vypráví, co všechno ve školce zažila a jak jí to bavilo, je často nadšená a my rodiče spokojení. Nejvíce jako rodič oceňuji osobní přístup všech v Elánku jak k dětem, tak k rodičům. Vnímám, jak všem v týmu záleží na spokojenosti všech a dělají pro toto maximum. Ve školce je každý měsíc spousta akcí a aktivit pro děti, které organizuje teta Dennie a dělá to podle nás skvěle, přesně na míru tomu, co děti v jejich věku zajímá a rozvíjí jejich aktuální schopnosti. Školku Elánek v Hořovicích musíme 100% doporučit, jsme rádi, že naše Viky má takovou pozitivní první zkušenost se světem mimo domov.

manželé Václavíkovi

Adámek nastoupil 2 měsíce před svými druhými narozeninami. Měla jsem trošku strach, protože přeci jen byl maličký, ale hlavně mi spíš připadalo, že je fixovaný na mě a rodinu a nebude to jednoduché. Což se ale ukázalo jako velký omyl. Adámek všechny mile překvapil. Po dvou týdnech mi šatně skoro ani nedal pusu a letěl si hrát. Tomuhle báječnému začlenění vděčíme tetě Lucce, která už zde sice nepracuje, ale i tak bych jí tímto chtěla alespoň poděkovat. Adámek dostával od tet vždy pochvalu za to, jak se začleňuje, jak spolupracuje a účastní se různých aktivit. Nejraději má všechna cvičení, tancování a říkadla. Trénink na nočník nám teď tety také umožňují a to považuji za velké plus. Adámek je spokojený kluk. Do školky chodí moc rád, mluví o kamarádech i o tetách a o tom, co vždy dělali. Já zase děkuji za přístup všech tet, se kterými se dá vždy na všem domluvit a zároveň chci poděkovat za komunikaci s pí. Kaněrovou, která je vždy po ruce a vše s ní vyřeším.

Paní Anna M.