Pobočka Elánku

Hranice - Hromůvka

Hromůvka 1544, 753 01 Hranice

Elánek - Hranice je dětská skupina, která dětem nabízí bohatý program s láskyplným přístupem.

 

Dětská skupina Elánek - Hranice je určena dětem již od 1 roku.

Podporujeme přátelské vztahy mezi dětmi v laskavém prostředí a individuální přístup k dítěti.

Naše milé tety pečují o děti s láskou a snahou předat co nejvíce znalostí. Děti se vzdělávají hravou formou, budují společně vztah ke kultuře a k přírodě. Klademe důraz na pohyb a pobyt venku.

Máme krásné nové a moderní zázemí. 

Děti mají k dispozici po celý den ovoce a zeleninu a zajištěn kvalitní pitný režim.

Naším cílem je zajistit vysoce kvalitní péči s ohledem na uspokojení všech potřeb Vašeho dítěte. 

Zveme Vás na prohlídku školky!

Srdečně zveme Vás a Vaše děti na den otevřených dveří, který se koná v sobotu 25.5. od 10:00 do 13:00 hodin. Můžete si prohlédnout prostředí školky a seznámit se s našimi tetami, které budou s láskou pečovat o Vaše děti. 


CENÍK ELÁNEK - HRANICE HROMŮVKA 1544

CENÍK PLATNÝ OD 1.6.2024 - 31.1.2025

 

Tarif 1 *  - pro děti do 3 let ** -  4.500 Kč + stravné 

Tarif 2*   - pro děti nad 3 roky ** -  5.000 Kč + stravné 

Zájmové aktivity  - nad rámec provozní doby, cena 50 Kč / hodina

 

Vysvětlivky:

* Ceny obsahují Tarif za celý měsíc při docházce ve schématu 5 dní v týdnu
** Do 31.8., které následuje po 3. narozeninách dítěte, tedy přechod na ceník „Děti od 3 let“ vždy pouze od 1.9., které následuje po 3. narozeninách

Tarif – základní školné, cena za Program, péče o dítě předškolního věku dle zákona 247/2014 Sb.

Stravné – celodenní strava110 Kč (svačina, oběd, svačina) / 85 Kč půldenní strava (svačina, oběd) 

Pozdní vyzvednutí dítěte – 200 Kč / půl hodina a to v případě, že bez předchozí domluvy a smluvené ceny nevyzvedne Rodič Dítě včas po skončení provozní doby DS, nebo Zájmových odpoledních aktivit.

 

Našim cílem je, aby děti s Elánkem objevovaly svět :-)

 

Proč dát Vaše dítě do Elánku?

  • Naším cílem je rozvíjet osobnost samostatného, sebevědomého a tvůrčího jedince.
  • Dbáme na vyváženou stravu, pitný režim, dostatek pohybu, čerstvého vzduchu, podpůrných aktivit a vzdělání.
  • Dětem nabízíme výchovné a vzdělávací aktivity. Stále je však ve školce dostatek času na hry a zábavu, které děti v tomto věku nejvíce potřebují. 
  • Vzdělávací plán vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní zařízení ČR a je doplněn o interaktivní, psychologické a pedagogické prvky pro rozvoj dětí.
  • Tety z naší školky, které pečují o Vaše děti, jsou profesionálky. Všechny mají pedagogické, sociálně-zdravotní vzdělání, či absolvovaly program „Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky“ a především mají silnou motivaci, zodpovědnost a lásku k dětem.
  • Na jednu pečující osobu připadá max. 6 dětí, což zaručuje individuální přístup.
  • Naše prostory jsou nové, moderně zařízené a plně přizpůsobené potřebám dětí.

Provozní informace:

otevírací doba: 7:30 - 15:30 hodin
příchod do školky: 7:30 - 8:30 hodin
vyzvedávání obědů 10:30 -11:00 hodin
docházka: 5 dnů v týdnu (lze chodit nepravidelně, docházku si rodiče volí v našem školkovém systému)
maximální počet dětí ve skupině: 20
tři pečující osoby 
přijímáme děti od 1 roku věku
 

V případě zájmu o docházku v Hranicích - Hromůvka, nás neváhejte kontaktovat, příp. prosíme vyplňte nezávaznou přihlášku.

Těšíme se na Vás :-)

 

Nekroťte elán svých dětí, rozviňte ho s Elánkem :)

Jídelna Struhlovsko zajišťuje stravu pro dětskou skupinu s důrazem na kvalitu a moderní gastronomické postupy.

V kuchyni využívají špičkové technologie, jako jsou parní konvektomaty, které umožňují přípravu jídel s minimálním množstvím tuku a multifunkční pánve, které používáme k nočnímu pečení, což zaručuje, že maso je vždy měkké a šťavnaté.

Naše úzká spolupráce s místními farmáři a regionálními dodavateli nám umožňuje získávat čerstvé a kvalitní suroviny, které sami pečlivě vybíráme a kontrolujeme přímo u dodavatelů. Dále využíváme výpěstky ze školních zahrad, zejména bylinky, čímž podporujeme udržitelnost a zapojujeme děti do procesu pěstování a používání čerstvých ingrediencí.

Tím vším se jídelna snaží dětem poskytnout nejen chutnou, ale i zdravou stravu.

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 1 rok - 4 roky

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

3 / 20

Kdo se u nás o děti stará?

teta Jana

Mé jméno je Jana a jsem nadšený výtvarník, angličtinář, cestovatel a hlavně máma dvou školáků. Těm ráda ukazuji, jak je svět barevný a pestrý – baví nás společně sportovat, chodit po horách, na procházky do přírody a zkoumat ji, poznávat nová místa, kreslit a tvořit, zpívat, číst, hrát hry aj. K dětem jsem vždy měla blízko – po studiu na VŠ jsem pracovala ve středisku volného času, vedla jsem kroužky kreslení pravou hemisférou, učila angličtinu ve školkách, organizovala tábory a různé soutěže. Vydala jsem se i na zkušenou do anglické rodiny jako au-pair. Během mateřské dovolené jsem si doplnila vzdělání o kurz „chůvy“. Mám radost z nadšení dětí, ať už dělají cokoliv, a z jejich rozvoje – je to to, co můj život obohacuje a naplňuje.

teta Kačka

Ahoj, jmenuji se Kačka. Mám vystudovanou SZŠ v Hranicích a už jako malá jsem věděla, že chci pracovat s lidmi. Postupem času jsem ale zjistila, že mě naplňuje práce s těmi nejmenšími. Proto bylo mým rozhodnutím dokončit si pedagogické vzdělání a nastoupit na SPŠ v Odrách. Během studia pro mě byla přínosem praxe v mateřské škole. Spoustu zkušeností mám díky své velké rodině, ve které jsem vyrůstala. Svůj volný čas trávím s rodinou, hraním na hudební nástroje a sportovními aktivitami.

teta Lenka

Jmenuji se Lenka a vystudovala jsem Vysokou školu zdravotnickou v Praze. Jsem maminkou dvou dětí a po rodičovské dovolené se mi naskytla možnost pracovat právě v Elánku. K dětem chovám respektující přístup. Nechybí mi nadšení pro práci s dětmi, laskavý přístup a zodpovědnost v práci. Moje zkušenosti jako matky mi umožnily hluboce porozumět dětským potřebám a vývoji. Věřím ve vytváření harmonického a podporujícího prostředí, kde se děti cítí bezpečně a motivovaně. Každý den přináší nové příležitosti pro učení a růst pro děti i pro mě.